ABOUT US

Věci, co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat. Udělali jsme to za vás. 

stara-parta   kamis-stanek

 

Nejlepší lidi jsou ty šílený

V roce 2016 to začalo jako zábava, která se časem změnila v závislost. Jsme báječná parta, která neustále vymýšlí nový koniny. Křížíme pohodlí s uměním, zakládáme si na individualitě, myslíme pozitivně a rádi posouváme hranice oblékání - co se kde nosí a nenosí si určujeme my.

 

Co jsme?

Ryze česká značka super-pohodlného oblečení. Unikátní brand s novými nápady, užíváme si extravaganci a kotouly každým směrem. Vymýšlíme vlastní střihy i designy. Žádný limity, uvolněná atmosféra, nadhled, kvalita a komfort, to si zamilujete.

 

Kdo jsme?

Talentovaná skupinka. Kreativci, sportovkyně, blázni. Lidé různých tvarů a odstínů, trochu trhlý, ale sympatický. Nejraději na tom máme, když rosteme společně.

 

Pro koho to je?

Hlavně pro lidi, co si užívají každou minutu, chtějí vypadat a cítit se skvěle. Jsme tu pro vás vždycky, v dobrém i zlém, ať se cítíte jakkoliv, potřebujete povzbudit, nabrat sebevědomí nebo jenom nasrat sousedku.

 

hlava

 

Kdo za tím stojí?

Vašek to vymýšlí a navrhuje. Radu to šije a testuje. Sandra hlídá a obchoduje, Péťa posílá a telefonuje, Kamís prodává. Naši přátelé to nosí, fotí a cpou dále.

 

Kde se to vyrábí?

V Česku pochopitelně a jsme na to pyšný. Podporujeme naše rodáky v Praze a Brně, protože lidi jsou tady hbitý a šikovný a dávají si záležet, takže ty věci vydrží. Vyrobené s velkou láskou, která je z těch věcí cítit na kilometry daleko. 

 

O co nám jde?

O vaše promenádování a příjemný pocit po těle. Chceme dělat věci, které se neokoukají a my se blejskneme tím, co fakt umíme. Chceme naplnit nejtajnější tužby o zběsile pohodlném oblečení všemožných střihů a barev. Musíte se cítit báječně a chválit nás všude.

 

Jak v tom budeš vypadat?

Bude to krása pohledět, což teprve nosit to na sobě - mrazení na zádech pro každého, kdo tě spatří... o tom není pochyb.

 

vyroba.  teniskolog

 

Jak a z čeho se to vyrábí?

Vyrábíme z extra příjemných prémiových materiálů předurčených pro aktivní život. Převážně z kouzelných tkanin, známých také jako bavlna, polyester, bambusová viskóza a mnoho dalších. Vyrábíme tak, abychom nezatěžovali planetu zbytečným plýtváním a neekologickými materiály. Mikiny, tepláky nebo i legíny by měly být v dokonalém souladu s tělem a pohybem, proto jsme se zaměřili na to, aby byly za každých okolností měkké a pohodlné na nekonečné nošení, bez zbytečných šňůrek, zipů a tak dál. Topy by podle nás měly být jemné, lehké a nepotivé a tomu odpovádají použité látky. Střih ladíme k dokonalosti tak, aby skvěle kopíroval ty správné křivky. Pevnost zajišťují bytelné švy po celém obvodu, které ani dva náklaďáky neroztrhnou. Každý kus šijou holky a kluci s maximálním důrazem na detail.

 

Kde na to chodíme?

Všude mezi monitorem a stratosférou. Nasáváme inspiraci na každém koutě, nic nám neunikne. Fakt!

 

Jde nám o lidi?

Jako moc. Milujeme vaše selfíčka. Radostí se můžeme rozpustit když vás v tom někde vidíme lítat. Navíc jsme totálně prozákaznický. To znamená třeba, kdyby vás něčím ty věci naštvali, tak vyměníme bez řečí obratlem. Dáváme tisíc let na vyzkoušení, protože si věříme. Udržitelnost vidíme nejen v materiálech a výrobě, ale hlavně v tom, že naše věci nebudete vyhazovat, ale nosit do rozpuštění.

 

shopster

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz