1000 let na vrácení • Odesíláme do 24 hodin

Otázky a odpovědi

 tlamy

 

Děláme si co chcem?

No maximálně. Ať si říká každý co chce, ale my fungujeme podle toho jak to cítíme. Strháváme pohledy a zájem okolí, ulítáváme na pohodlí a divokých designech. Křížíme sport s uměním, zakládáme si na individualitě a zbožňujeme styl.
 

Co jsme?

Ryze česká značka sportovního oblečení. Unikátní brand s novými nápady, milující barvy a kotouly každým směrem. Naplňujeme vaše potřeby, žádný limity, to si zamilujete.

 

Kdo jsme?

Designéři, sportovkyně, umělci, tanečnice. Hlavně exhibicionisti a sympatický podivíni.

 

Pro koho to je?

Hlavně pro lidi, co si užívají každý moment a ví co je pěkný. Jsme tu pro vás v každém momentě, v dobrém i zlém, ať se cítíte jakkoliv a potřebujete povzbudit nebo nabrat sebevědomí. Nejvíc pro takový ty aktivní blázny se slabostí pro sporty a výstřední věci, které se neokoukají. Každý někoho takovýho zná, často bývají dost trendy a mají sklony k předvádění.

 

Kdo to vymýšlí a navrhuje?

Václav převážně. Většinu střihů a designů. Umělec každým coulem. On to zbožňuje

 

Kdo mu pomáhá?

Terka, Marcipán, Lůca a hlavně vy pupíci!

 

Kde se to vyrábí?

V český kotlině pochopitelně a jsme na to pyšný. Podporujeme zdejší ekonomiku tím, že šijeme výhradně v České republice. Lidi jsou u nás šikovný a dávají si záležet, takže ty věci vydrží. Za to dáme ruku do krbu. Prostě není nad osobní kontakt. 

 

O co nám jde?

O vaše promenádování a hlavně se chceme blejsknout parádními designy z naší dílny. Taky chceme naplnit vaše sny o zběsile dobrém sportovním oblečení všech střihů a barev. Abyste mohli pak prodávat svoje figury a cítit se komfortně. Pak se za váma budou otáčet i autobusy! Naší zásluhou. Není zač.

 

Jak v tom oblečení budete vypadat?

To je jednoduchý. Sexy, pohodlně a nejkrásnější. Že vás ani vlastní mamka nepozná.

 

Budete chtít naše oblečení někdy sundat?

Spíš ne. Vyrábíme totiž z extra příjemných funkčních materiálů. Převážně z šetrného polyesteru, najdete ale u nás i bavlnu. Mikiny jsou příjemné, pohodlné a extra mazlivé. Topy zase jemné, prodyšné a nepotivé. Legíny jsou pevné, neprůsvitné, přiléhají k tělu a tvarují ženské křivky. Daří se nám docílit maximálního pohodlí i oblíbeného push-up efektu na zadku. Pevnost zajišťují bytelné švy po celém obvodu, které ani dva náklaďáky neroztrhnou.

 

Kde na to chodíme?

Všudemožně. Nasáváme inspiraci v každém koutě, nic nám neunikne. Nejraději spojujeme módní trendy s funkčním sportovním oblečením. Dáváme důraz na každý detail.

 

Jde nám vůbec o lidi?

Jako moc. My jsme maximálně prozákaznický. Výměníme bez řečí. Dáváme tisíc let na vyzkoušení, protože si věříme. Přihazujeme věrnostní slevy a podobný pecky. Tolik laskavosti se jen tak nevidí. Kdyby cokoliv, tak jsme stále na telefonu nebo mailu.