Něco o nás

Věci, co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat. Udělali jsme to za vás. 

aboutus-title_1

 

Děláme si co chcem?

Maximálně! Už od roku 2016. Začalo to jako zábava, která se časem změnila v závislost. Jsme nová vlna, báječná komunita. Strháváme pohledy a zájem okolí, ulítáváme na módě, divokých designech a fungujeme podle toho, jak to cítíme. Křížíme sport s uměním, zakládáme si na individualitě, myslíme pozitivně a posouváme hranice oblékání.
 
 

Co jsme?

Ryze česká značka sportovního oblečení. Unikátní lovebrand s novými nápady, užíváme si extravaganci a kotouly každým směrem. Vymýšlíme originál autorský střihy i designy. Naplňujeme vaše potřeby, žádný limity, uvolněná atmosféra, nadhled, kvalita a komfort, to si zamilujete.

 

Kdo jsme?

Talentovaná skupinka. Designéři, sportovci, umělci, tanečnice. Lidé různých tvarů a odstínů, trochu trhlý exhibicionisti a sympatický podivíni.

 

aboutus-trio

 

Pro koho to je?

Hlavně pro lidi, co si užívají každou minutu, chtějí vypadat a cítit se skvěle. Jsme tu pro vás vždycky, v dobrém i zlém, ať se cítíte jakkoliv a potřebujete povzbudit nebo nabrat sebevědomí. Nejvíc je to určený pro takový ty aktivní blázny se slabostí pro sporty a výstřední věci. Každý někoho takovýho zná, často bývají dost trendy a mají sklony k předvádění.

 

Kdo to vymýšlí a navrhuje?

Václav zvládá převážnou část střihů a designů. Radmila zas vytváří ty parádní kousky z bambusu.

 

Kdo hodně pomáhá?

Markové, Sandra, Peťa, Kristý, Terka a hlavně vy pupíci!

 

Kde se to vyrábí?

V českém kraji pochopitelně a jsme na to pyšný. Podporujeme zdejší ekonomiku. Lidi jsou u nás slušní a šikovný a dávají si záležet, takže ty věci vydrží. Vyrobené s velkou láskou, která je z těch věcí cítit na kilometry daleko. Za to dáme ruku do krbu.

 

aboutus-skica

 

O co nám jde?

O vaše promenádování a příjemný pocit po těle. Chceme dělat věci, které se neokoukají a my se blejskneme parádními designy z naší dílny. Chceme naplnit vaše sny o zběsile dobrém sportovním oblečení všemožných střihů a barev. Abyste mohli pak prodávat svoje figury na sociálech, cítit se skvěle a chválit nás všude. Pak se za váma budou otáčet i autobusy! Naší zásluhou. Není zač.

 

Jak v tom oblečení budeš vypadat?

Bude to krása pohledět, což teprve nosit to na sobě, mrazení na zádech pro každého kdo tě spatří, o tom není pochyb.

 

Budeš chtít naše oblečení někdy sundat?

Spíš ne. Vyrábíme totiž z extra příjemných funkčních materiálů předurčených pro aktivní život. Převážně z šetrné kouzelné tkaniny, známé také jako polyester, ale najdete u nás i bavlnu a mnoho dalších textilií. Mikiny jsou příjemné, pohodlné a extra mazlivé. Topy zase jemné, prodyšné a nepotivé. Legíny jsou pevné, neprůsvitné, přiléhají k tělu a tvarují ženské křivky. Daří se nám docílit maximálního pohodlí i oblíbených tvarů. Pevnost zajišťují bytelné švy po celém obvodu, které ani dva náklaďáky neroztrhnou. Tohle přesvědčilo zatím každýho.

 

aboutus-vyroba

 

Kde na to chodíme?

Všude mezi monitorem a stratosférou. Nasáváme inspiraci v každém koutě, nic nám neunikne. Fakt! Nejraději spojujeme popkulturu a módní trendy s funkčním sportovním oblečením. Dáváme důraz na každý detail.

 

Jde nám vůbec o lidi?

Jako moc. Milujeme vaše selfíčka. Radostí se můžeme rozpustit když vás v tom někde vidíme lítat. Navíc jsme totálně prozákaznický. To znamená třeba, kdyby vás něčím ty věci naštvali, tak vyměníme bez řečí obratlem. Dáváme tisíc let na vyzkoušení, protože si věříme. Přihazujeme dárečky a další pecky. Tolik laskavosti se jen tak nevidí. Kdyby cokoliv, tak jsme stále na telefonu nebo mailu.